shes frigoriferin ne rregull nga zvicra

Shitet nga: arben 08 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet frigo ne rregull nga zvicra vetem mbushet mew klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim