shes kaminin 2 jave te perdorur me qynka komplet

Shitet nga: arben 24 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamini 2 jave i perdorur me qynka dhe dupllo qynka 6 copshe prej 220 ne 145ero pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim