shitet shporeti ALFA PLAM i ri ni sezon i perdo

Shitet nga: adil 11 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Alfa plam sikur i ri netum ni sezon i perdort alfa asht orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim