shporet

Shitet nga: muharrem 17 Jan 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim