termo nxemje 6

Shitet nga: termo 13 Jan 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 6 ne gjendje te regullt punon mir qmimi 6€ teli 045 512 033 ekom edhedhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim