termo per ngrohje esht 6 qe

Shitet nga: kimi 08 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo per ngroje esht 6 qe osht ne gjendje te regullt punon mir qmimi 100€ i diskutushum 045 512 033 ose viber +37745 512 0333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim