termo

Shitet nga: Arbri 29 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim