tulla te termos per kamin

Shitet nga: kimi_peti@hotmail.com 15 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes tulla te termos bejn per kamin dhe 6 griaq te termos 20€nr 045 512 033 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim