Makine Qepje

Shitet nga: Altin 13 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Eshte ne gjendje te mir dhe plus ka pjes shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim