Shes Kad Jakuzi 180x150 per 2 persona

Shitet nga: valmir 09 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes kad jakuzi 180x150 ngjyr krem
ka te gjitha opsionet
radio
masazh
drita mbrenda dhe jasht
Per 2 persona
Qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim