Shes aparatin e expresit

Shitet nga: Floran 30 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Aparati osht ne gjendje te rregullt duke punuar ka edhe mullinin per bluarjen e kafes dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim