Shporet me Rrymë ne gjendje te regullt

Shitet nga: Florentin 20 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet Shporeti me Rrymë ne gjendje te regullt i punojn plloqat dhe furra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim