shporet

Shitet nga: Egzon 31 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes shporetin shum i mir dhe i ruajtur i gjith heker iplot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim