Agregat aparat kafes dhe mulli te kafes

Shitet nga: Gazi 22 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shed paisjet Agragtib Aparatin e kafes Dhe Mullinin me nje qmim te volitshem arsya shitjes jan e kam mbyll kafiqin dhe nuk me nevoiten me te gjitha jan ne rregull 044 542 658 Jetoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim