Aparat Kafe

Shitet nga: Malion 13 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Aparati esht ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur . Aparati Shitet Komplet me te gjitha paisjet + mullirin e kafes Mund te kontaktoni edhe ne Fcebook "https://www.facebook.com/Malion.Alidemi" Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim