Aparati I expresit me mulli

Shitet nga: florim 09 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparti I expresit dhe mullini ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim