Aparati kafes bashk me dy mullina me plin dhe rrym

Shitet nga: ekspresi 04 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparati kafes me tri dorza ne gjendje te rregullt mundsin e ka te perdorimit edhe me plin dhe me rrym ka dhe dy mullina te kafes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim