Blej Makina për qëndisje

Shitet nga: Blerje 25 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Blej Makina për qëndisje të firmës Bernina dhe Pfaff të interesuarit mund të më kontaktojn në 045 40 14 14 ose 049 289 293(dhe Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim