Bojler urgjentisht

Shitet nga: Ramdan 11 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Bojleri ne gjenjde te rreegullt dhe pak i perdorur, nuk eshte perdorur as nje vit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim