Enelarese

Shitet nga: Enelarese 03 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet makina e enelarese prodhim gorenje punon shume mire dhe shume pake e perdorur,arsyeja e shitjes kemi hy ne shtepi te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim