Fshis e Madhe

Shitet nga: Ard 07 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Osht ne gjendje tmir punon mir dhe ka fuqi tmadhe
+37744438310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim