HEKURIN PER HEKUROSJE

Shitet nga: Avdil Rushiti 05 Maj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes Hekurin per hekurosje model gorenje eshte ne gjendje te rregullet dhe shum pak e perdorure te interesuarit mund te lajmerohen ne mob,viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim