Kade

Shitet nga: Arsim 14 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
kadja e gjitha eshte ne gjendje te rregullt dhe pak e perdorur nuk ka ndonje defekt apo demtim por arsyja e shitjes eshte blerja e nje banjo komplet te re me tush kabin. Kjo kade neper tregun e shitjeve te ketyre kadeve e reja kushton 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim