Kamin

Shitet nga: imrani 19 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet kamini eshte i perdorer nji sezon se e kam shti nxemjen qendrore nuk me duhet mo kush eshte interedum apo kuna i pelqen me timu nuk timon qmimi eshte 150euro me pare a qedoni me ndrrim 5 metra dru mi bjen e mer kaminin pet ma lir mos thirr nuk e jap mundeni dhe viber kontakt ju faleminderit dhe qynkat i ka e kam dhe nji termo 1.5 monofaz qmimi i termos 130euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim