Maqin e kaffës

Shitet nga: Mejdi 12 Jan 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Bosch B20 import nga zvicra.
Maqina është ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per kaffe te shpejta dhe te mira në mëngjes.
Me qmim.shum te volitshem 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim