Maqin per larjen e rrobave dhe Kamin per nxemje

Shitet nga: keka 16 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Maqina per larjen e rrobave GORENJE eshte ne gjendje te rregullt punon super.
Kamini eshte ne gjendje shum te mir kamini eshte me furr mundesh edhe me pjek gjesende te ndryshme nga ana e gjellave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim