Mikrovalë

Shitet nga: Muhamed 08 Pri 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet mikrovala e firmes së njohur SHARP ne gjendje tê mirë.Shum pak e përdorur.Të interesuarit të lajmrohen në numrin 044 226 802 si dhe në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim