Milkshaker Lattemento

Shitet nga: mentor 23 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
osht i ri pak i perdorur ... e vlon tomlin dhe e bon shkum per cappucino ose caffe .vetem per 10 sekonda .. matriali RVS rosstfrei
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim