Ore e Rrymes per perdorim vetem ne shtetin e ser..

Shitet nga: Shitesi 13 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet ora trefazore e rrymes, per perdorim vetem ne serbi, ora eshte e paperdorur dhe e shes nga qe nuk munde te instalohet dhe nuk gjen perdorim ne Kosove.

Prodajem Elektricki trofazni saat, saat nije koristen, i prodajem zato sto, nije upotrebliven u Kosovu.

044 162 766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim