Pajisje kunder renijes se flokeve

Shitet nga: Arbri 25 Shk 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Aparat shume i mire kunder renjse se flokeve..forcon rrenjen e flokeve dhe nihmon shpeshtimin e flokeve..vlen te ceket se e ka opsion edhe per masazh,,e ardhur nga zvicra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim