Pegull Valak Me Cilinder industrijale ZANKER- Ng..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P CUKI 10 Pri 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Pegull Valak Me Cilinder industrijale ZANKER e importuar nga Zvicrra, eshte e testuar dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim