Reklam Ndriquese Dimenzinet 1.80 - 0.70 m

Shitet nga: Nexhat 29 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Reklama ndriqyese me dimenzione 1.80 m gjatesi dhe 0.70 m gjersi, eshte ne gjendje te rregullt ndriqimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim