Saeco nespresso

Shitet nga: ----- 17 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Makine kafe me nespresso kapsula jep dhe uje te nxehte dhe avull per makiato.
Teknikisht ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim