Shpored

Shitet nga: Avdush 07 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes Shporedin . Shporedi eshte ne gjendje shum te rregullt , dhe shum pa i perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim