Shporet dhe komod

Shitet nga: Arber 04 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin dhe komoden me pasqyr shporeti eshte ne gjendje te rregullt 100 euro te dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim