Skara

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eling 19 Gsh 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Skare nga Inoksi (inox ose krom) me dimensione:
50cmx35cm
dimensioni i shipkave:6mm

Si dhe doreza per mbajtjen e skares
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim