Teknikë e bardhë

Shitet nga: Flurim 23 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Teknik e bardh e sapo ardhur nga zvicra - frigorifer , makina larse enlarse friz etj si dhe bejm servisin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim