kamin

Shitet nga: Artani 24 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shes kamin eshte ne gjendje te rregullt dhe vjen me qynga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim