shitet shporeti druve

Shitet nga: raif 12 Maj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti druve i perdorur pak dhe me qmim mjaft te volitdhem.pres bleres srioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim