zerim

Shitet nga: njiazi 01 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
shitet zerimi ne gjendje shum te mir , mikset 2 bass dhe 5 satelita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim