Essence chronograf, ndrrim i mundshem

Shitet nga: Kremtim 22 Sht 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora essence, quartz, e ruajtur dhe krejt funksionale. Per me teper shiqo fototMumdesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim