Jacques Lemans 1-1635b, mundesi ndrrimi

Shitet nga: Kremtim 27 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora Jacques Lemans, 100 % origjinal, ne gjendje perfecte pune dhe shum e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim