ORE DORE (ARMANI)

Shitet nga: baki 02 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
ORA E DORES SHITE NGA FIRMA ARMANI ESHTE NE GJENDJE KREJT TE RREGULL JU GARANTOJ SE ESHTE NE GJENDJE TE RREGULL ORA DHE ORA NUK ESHTE SHUM E PERDORUR SEPSE NUK E KAM BAJTUR FARE I QENDRON UJIT AMO PER MU PASTRU ME TO NUK MUNFI SE NUK MUNDET ORA TI QENDROJ UJIT DHE JAV JAP NI PARE RRUSA PER DORE TE CILATE UM KANE ARDHE ME ORE BASHKE GRATISTE PER NA SHUM INFO RRETHEORES ME KONTAKTONI NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim