Orë Diesel

Shitet nga: Florim 25 Shk 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Diesel or e posaardhur nga zvicra
rrypat ngjyr kafe dhe likur
per ma shumm shihet nfoto
qmimi 20ero .....
pres blers serioz


nr kontaktus 044-694-378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim