Orë dore POLICE origjinale

Shitet nga: shqiprim 18 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ose ndrroj oren origjinale POLICE , dizajn unik dhe teper e rrall. Ndoshta ka po nuk kam mujt me gjet ne kosov me ble. Osht e ardhun nga zvicrra. E rujtun siq shihet dhe ne foto. Ndrrim i mundshem. Per mashum kontaktoni ne viber / whatsapp+37745693357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim