Ora FERRUCCI graymatt

Shitet nga: shqiprim 27 Krr 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora ferrucci ngjyra graymatt(hirt pa shkelqim. Ora osht origjinale ,trendi , rezistent ndaj ujit, ngjyra ne trend. Dizajn i mir. Mbrojtse te gjamit nga thyerja.e rujtun.e pershtatshme me gjitha ngjyrat e rrobave dhe stileve . Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim