Ora Fossil dhe Sector

Shitet nga: Gazi 21 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet Ora Fossil e ardhura nga zvicra shum pak e pedorur qmimi 140 euro.
Shitet Ora Sector poashtu edhe kjo e ardhur nga zvicra me qmim 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim