Ora Marathon swiss mundesi ndrrim me mjete punes

Shitet nga: bekim 22 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e firmes se njohur (swiss made) zvicerran . ORA ESHTE ORIGJINALE ''AUTOMATIC''me levizje te dores kurdiset , poashtu kurdiset edhe me qels
Ora eshte e re pa perdorun eshte e ardhum nga Amerika eshte e cilesis se lart ora eshte me Tritium, me nje qmim te lire kurse ne Amerik e ka vleren 1.149.95 dollar.
Bejme ndrrim me qdo send qe me konvenon si dhe vegla pune, hillt + qe shpon, akku, kompresor, apo qfar do lloji mjete qe keni me lajmroni ne
............viber .....+37744667086...........
kliko ne linkun per me shum detaje........

http://www.amazon.com/MARATHON-WW194006-Military-Automatic-Tritium/dp/B004U3ZIV4/ref=swr_wa_1_ses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim