Ora Michel Jordi, ndrrim i mundshem

Shitet nga: Kremtim 29 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora Michel Jordi, ngjyre ari, ne gjendje shum te mire pune dhe e ruajtur. Shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim