Ora ne shitje

Shitet nga: Ximi 13 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Orat jan origjinale njera eshte POLICE dhe tjetra eshte SWISSGOLD eshte dhe e arit 22 Karat planed gold te dyat jan ne gjendje funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim